Tarptautiniame PSO forume aptartas reguliuotojų vaidmuo kuriant tvaresnę farmacijos ateitį
Birželio 19 d. Ženevoje, PSO būstinėje, surengtas tarptautinis reguliuotojų susitikimas „Greener Pharmaceuticals’ Regulatory Highway“, kuriame aptarti farmacijos sektoriaus tvarumo, klimato kaitos ir aplinkai palankesnių reguliavimo sprendimų klausimai.
Renginyje dalyvavo nacionalinių vaistų reguliavimo institucijų, tarptautinių organizacijų ir kitų suinteresuotų šalių atstovai. Lietuvai atstovavo Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos viršininkė Dovilė Marcinkė.
Susitikimo metu pristatytos PSO iniciatyvos, kuriomis siekiama stiprinti reguliavimo institucijų vaidmenį skatinant tvaresnę farmacijos sektoriaus plėtrą ir mažinant jo poveikį aplinkai. Taip pat aptarti farmacijos sektoriaus dekarbonizacijos iššūkiai ir galimybės, pasidalinta patirtimi.
